Musicbg.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicbg.tk

Музикален форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Емануела сърдита на продуцента си

Go down 
АвторСъобщение
aKsI

aKsI


Брой мнения : 1268
Точки: : 1351
Регистриран на : 20.02.2009
Age : 31
Местожителство : Moн7aN@
Любим изпълнител : Харесвам Андреа, Емануела, Галена, Преслава и Джена :)

Емануела сърдита на продуцента си Empty
ПисанеЗаглавие: Емануела сърдита на продуцента си   Емануела сърдита на продуцента си I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 2:33 pm

През уикенда Емануела и приятели, отпрашили призори за Гърция. Там зеленооката чаровница смятала да се разтовари от напрегнатото ежедневие, но уви попаднала във верижна катастрофа на магистрала. Въпреки шока от случилото се, тя все пак запазила самообладание и останала впечатлена от бързата реакция на пътната полиция. Гръцките органи бързо въдворили ред, изеглили светкавично пострадалите автомобили и транспортирали пострадалите до най-близкото населено място.

Ето какво още разказа нашата певица за катастрофата:

- Разбрах кои са хората, на които мога да разчитам, разбрах кои са тези, на които не мога. За мое съжаление това са хората, с които работя, на които им звъннах да им кажа, че съм катастрофирала, а те ми казаха да си почивам и ми затвориха телефона - бях малко разочарована от това.

Ти какво очакваше от тях?

- Най-малкото някой да дойде да ме прибере, защото бях, даже все още съм стресирана. Моя озвучител дойде да ме прибере, като мой приятел ву предостави кола, всъщото време моята дуетна половинка - Крумчо, звънеше през цялото време, за да разбере какво се случва, дори намери момиче, което да говори гръцки, за да могат да разберат къде съм, за да може да разберат къде съм и да дойдат да ме приберат. Аз не спирах да рева през цялото време и бях в някакъв абсолютен шок.
Върнете се в началото Go down
 
Емануела сърдита на продуцента си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Емануела №1 за 4 път
» Емануела - Аз
» Емануела - Катастрофа
» Джордан си пожела Емануела
» Емануела и Крум с видеоклип

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Musicbg.tk :: Новини-
Идете на: