Musicbg.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicbg.tk

Музикален форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 коя певица ви допада най-много и защо

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
peteto64

peteto64


Брой мнения : 261
Точки: : 347
Регистриран на : 06.04.2009
Age : 30

коя певица ви допада най-много и защо Empty
ПисанеЗаглавие: коя певица ви допада най-много и защо   коя певица ви допада най-много и защо I_icon_minitimeПон Апр 06, 2009 10:53 am

коя певица ви допада най-много и защо cat
Върнете се в началото Go down
elinceto015

elinceto015


Брой мнения : 1083
Точки: : 1012
Регистриран на : 28.02.2009
Age : 29
Местожителство : варна

коя певица ви допада най-много и защо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: коя певица ви допада най-много и защо   коя певица ви допада най-много и защо I_icon_minitimeПон Апр 06, 2009 11:04 am

На мен най-много ми допада Андреа,харесват ми песните й,клиповете й,гласа й,визията й....защото тя е невероятна изпълнителка с прекрасен глас.... Smile
Върнете се в началото Go down
Asi4ka_89

Asi4ka_89


Брой мнения : 13
Точки: : 15
Регистриран на : 02.04.2009

коя певица ви допада най-много и защо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: коя певица ви допада най-много и защо   коя певица ви допада най-много и защо I_icon_minitimeПон Апр 06, 2009 11:11 am

Nai-mnogo mi dopada Preslava tq e izklu4itelno estestvena i pesnite i sa neveroqtni ,vsqka edna ot tqh se prevra6shta v hit..a i e oslepitelno krasiva...abe napravo e super Razz Smile sunny cheers
Върнете се в началото Go down
peteto64

peteto64


Брой мнения : 261
Точки: : 347
Регистриран на : 06.04.2009
Age : 30

коя певица ви допада най-много и защо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: коя певица ви допада най-много и защо   коя певица ви допада най-много и защо I_icon_minitimeПон Апр 06, 2009 12:08 pm

аЗзз най много си харесвам Галена и преслава... I love you I love you I love you Много са симпатични весели и умеят да се забавляват cat
Върнете се в началото Go down
papi7yy

papi7yy


Брой мнения : 847
Точки: : 984
Регистриран на : 04.04.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

коя певица ви допада най-много и защо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: коя певица ви допада най-много и защо   коя певица ви допада най-много и защо I_icon_minitimeПон Апр 06, 2009 12:15 pm

Андреа ест. най-много,защото е най-яката,красивата,готината,сладката и още куб др. хубави неща.Има хубави песни прави хитове дуети абе няма за какво да си говорим тя е №1 I love you I love you I love you I love you I love you I love you Razz
Върнете се в началото Go down
http://andreasite.eu/
istinska_f

istinska_f


Брой мнения : 283
Точки: : 277
Регистриран на : 19.02.2009
Любим изпълнител : Nepovtorimiqt Boris Dali,Kameliq,Preslava

коя певица ви допада най-много и защо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: коя певица ви допада най-много и защо   коя певица ви допада най-много и защо I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 5:44 pm

Най-много ми харесва Камелия,има страхотен глас и много добри песни,прави хитове и много ка4ествени клипове,няма друга,като нея,тя е най-добрата певица КАМЕЛИЯ I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
papi7yy

papi7yy


Брой мнения : 847
Точки: : 984
Регистриран на : 04.04.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

коя певица ви допада най-много и защо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: коя певица ви допада най-много и защо   коя певица ви допада най-много и защо I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 6:09 pm

elinceto015 написа:
На мен най-много ми допада Андреа,харесват ми песните й,клиповете й,гласа й,визията й....защото тя е невероятна изпълнителка с прекрасен глас.... Smile

На същото мнение и Андреа според мен е най-сексапилната,яката,готината,красивата певица Like a Star @ heaven I love you I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
http://andreasite.eu/
elinceto015

elinceto015


Брой мнения : 1083
Точки: : 1012
Регистриран на : 28.02.2009
Age : 29
Местожителство : варна

коя певица ви допада най-много и защо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: коя певица ви допада най-много и защо   коя певица ви допада най-много и защо I_icon_minitimeСря Апр 22, 2009 8:16 pm

papi7yy написа:
elinceto015 написа:
На мен най-много ми допада Андреа,харесват ми песните й,клиповете й,гласа й,визията й....защото тя е невероятна изпълнителка с прекрасен глас.... Smile

На същото мнение и Андреа според мен е най-сексапилната,яката,готината,красивата певица Like a Star @ heaven I love you I love you I love you I love you


дам,тя е невероятна I love you I love you
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





коя певица ви допада най-много и защо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: коя певица ви допада най-много и защо   коя певица ви допада най-много и защо I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
коя певица ви допада най-много и защо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво ви допада в нея
» мислите ли че тя трябваше да стане певица на 2008
» На коя изпълнителка бихте искали да приличате и защо
» Защо Бобан записа хита на Сашо Роман
» Певицата на народа Кали :Защо казвам, че Глория е емблема

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Musicbg.tk :: Анализи, въпроси, анкети-
Идете на: