Musicbg.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicbg.tk

Музикален форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Камелия оценява талантите

Go down 
АвторСъобщение
Sisity




Брой мнения : 1352
Точки: : 1660
Регистриран на : 01.03.2009
Age : 31
Местожителство : Стара Загора

Камелия оценява талантите Empty
ПисанеЗаглавие: Камелия оценява талантите   Камелия оценява талантите I_icon_minitimeПет Юли 24, 2009 11:54 am

В пряко включване от Варна, в ефира на радио Сигнал плюс, Камелия предаде каква е атмосферата в морската ни столица два часа преди началото на концерта от лятното турне на телевизия "Планета".

Единствената звезда, на която организаторите гласуват доверие всяка година за грандиозните концерти направи съпоставка между настоящото турне и миналите издания.

Камелия е успяла да отпочине във Варна, тъй като е пристигнала там още вчера. "Колкото и парадоксално да звучи днес бях на солариум, а не на плаж" - сподели Камелия пред Сигнал плюс.

Тази вечер тя отсява талантите в конкурса "Сбъдни мечтата си с Дерби" и е категорична, че ще бъде много строга. "Като се има предвид, че мен трудно нещо може да ме впечатли, можете да си представите колко строга ще съм". Заедно с Камелия в журито са Андреа и Константин.
Върнете се в началото Go down
 
Камелия оценява талантите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Камелия с нов клип
» Върнаха кучето на Камелия
» Една луда нощ на Камелия
» Камелия: Не се сърдя на Ицо Хазарта
» Камелия още търси Шанел

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Musicbg.tk :: Новини-
Идете на: