Musicbg.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicbg.tk

Музикален форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джина Стоева пред сп. “Нов фолк”: “Очаквам коментари, че мястото ми не е на “Бургас и морето”

Go down 
АвторСъобщение
Sisity




Брой мнения : 1352
Точки: : 1660
Регистриран на : 01.03.2009
Age : 31
Местожителство : Стара Загора

Джина Стоева пред сп. “Нов фолк”: “Очаквам коментари, че мястото ми не е на “Бургас и морето” Empty
ПисанеЗаглавие: Джина Стоева пред сп. “Нов фолк”: “Очаквам коментари, че мястото ми не е на “Бургас и морето”   Джина Стоева пред сп. “Нов фолк”: “Очаквам коментари, че мястото ми не е на “Бургас и морето” I_icon_minitimeВто Юли 21, 2009 4:35 pm

Джина Стоева даде подробно интервю за сп. “Нов фолк”, като темата бе участието й на конкурса “Бургас и морето”. Събитието ще се проведе на 1 и 2 август в морския град, а изпълнителката на “Ара мюзик” ще се представи с песента “Жива съм”, която е по неин текст. Музиката и аранжиментът са на Георги Георгиев – Герасим, авторът на “Ветрове” на Лили Иванова. Ето част от интервюто, което може да прочетете в цялостен вариант в списание “Нов фолк” от 20 юли.
* Как ти хрумна да участваш в “Бургас и морето”?
Знам за този конкурс, той се провежда от години, но никога не съм мислила, че бих могла да участвам в него. Песента “Жива съм” не я включихме в албума “Неизлечимо влюбена”, защото събрахме много песни, а и тази е доста по-различна, с поп звучене. Тогава моят продуцент Виктор Касъмов ми предложи да участвам с нея в “Бургас и морето”. Хареса ми идеята, макар че веднага си помислих: “Ще бъдат предубедени към попфолка, няма начин!”
* Каква беше процедурата за кандидатстване?
Кандидатствах по каналния ред – изпратих на посочения адрес диск с песента и всички необходими документи.
* Каква ще бъде целта ти на фестивала?
Да представя песента си по най-добрия начин и тя да се забележи.
* Знаеш ли вече кои са конкурентите ти?
Имам намерение да прослушам всички 15 песни. Чух, че са одобрени хубави песни. По никакъв начин не искам да подценявам нашата естрада и поп музика. Четох някъде, че няколко от тези имена са отпаднали, което мен лично ме подразни – защото все пак това не е конкурс за имена, а за песни. Аз имам самочувствието да кажа, че песента “Жива съм” е много мелодична.
* Готвиш ли вече представянето си?
Чух се с хореографката от балет “Дюн”, които ще танцуват на повечето песни. Разбрахме се да се видим предварително.
* Притесняваш ли се как ще те приемат останалите участници – все пак ти ще си единствената от “другата” музика?
По-скоро се настройвам, че ще има и негативно настроени към мен. Сигурна съм, че ще има коментари, че мястото ми не е на “Бургас и морето”. Затова се радвам, че селекционната комисия не е била предубедена.
* Цялото интервю четете само в сп. “Нов фолк” от 20 юли.
Върнете се в началото Go down
 
Джина Стоева пред сп. “Нов фолк”: “Очаквам коментари, че мястото ми не е на “Бургас и морето”
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Славена за морето и моторите
» Промоцията на Джина Стоева
» Джина Стоева - Жива съм
» Експлозив пред дома на Цеца
» Джина Стоева - "Неизлечимо влюбена"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Musicbg.tk :: Новини-
Идете на: