Musicbg.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicbg.tk

Музикален форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Цветелина Янева с два нови клипа

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
elinceto015

elinceto015


Брой мнения : 1083
Точки: : 1012
Регистриран на : 28.02.2009
Age : 29
Местожителство : варна

Цветелина Янева с два нови клипа Empty
ПисанеЗаглавие: Цветелина Янева с два нови клипа   Цветелина Янева с два нови клипа I_icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 12:14 pm

Цветелина Янева засне клип към най-новия си проект с момчетата от пловдивската група “032″ – “Три минути”. Идеята съществува от доста време, защото певицата и момчетата се познават от общия си вокален педагог, Радиана Задума и са приятели. Музиката и аранжиментът на “Три минути” са на Светослав Лобошки, а текстът е на Мариета Ангелова. Премиерата на “Три минути” бе на церемонията по връчването на Годишните музикални награди на сп. “Нов фолк”. Цветелина Янева и “032″ представиха “Три минути” и в нощния блок “Полет над нощта”, където пожънаха невероятен успех. След предаването те получиха много обаждания от свои почитатели от страната и чужбина, които ги поздравиха за песента. Преди броени дни бе заснет и клип към песента “Три минути” за рекордно кратко време на ледената парзалка в Зимния дворец. Певицата ще атакува ефира на телевизия “Планета” с още един нов видеоклип, който е към песента “Авторът е друг”. Очертава се новото видео на Цветелина Янева да бъде своеобразно продължение на “Ранявай ме”.
Върнете се в началото Go down
aKsI

aKsI


Брой мнения : 1268
Точки: : 1351
Регистриран на : 20.02.2009
Age : 31
Местожителство : Moн7aN@
Любим изпълнител : Харесвам Андреа, Емануела, Галена, Преслава и Джена :)

Цветелина Янева с два нови клипа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветелина Янева с два нови клипа   Цветелина Янева с два нови клипа I_icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 10:37 pm

Тази Цветелина Янева е много сладинка, бре Very Happy И има хубави песни Smile Още не съм слушала "Три минути", но скоро ще си я дръпна Smile Предполагам, че е много готина Razz
Върнете се в началото Go down
elinceto015

elinceto015


Брой мнения : 1083
Точки: : 1012
Регистриран на : 28.02.2009
Age : 29
Местожителство : варна

Цветелина Янева с два нови клипа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветелина Янева с два нови клипа   Цветелина Янева с два нови клипа I_icon_minitimeПет Апр 03, 2009 10:12 am

aKsI написа:
Тази Цветелина Янева е много сладинка, бре Very Happy И има хубави песни Smile Още не съм слушала "Три минути", но скоро ще си я дръпна Smile Предполагам, че е много готина Razz

и на мен Цветелина Янева също много ми харесва и има хубави песни Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Цветелина Янева с два нови клипа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цветелина Янева с два нови клипа   Цветелина Янева с два нови клипа I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Цветелина Янева с два нови клипа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Цветелина подписа със Сънни
» Цветелина записа дует
» Цветелина Янева отново снима с Лъчезар Иванов
» Цветелина Янева държи под око Мистър България 2006
» Константин, Въргала, Майстор Миро и още герои в клипа на А-у

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Musicbg.tk :: Новини-
Идете на: