Musicbg.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicbg.tk

Музикален форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Гергана посвети песен на майка си

Go down 
АвторСъобщение
aKsI

aKsI


Брой мнения : 1268
Точки: : 1351
Регистриран на : 20.02.2009
Age : 31
Местожителство : Moн7aN@
Любим изпълнител : Харесвам Андреа, Емануела, Галена, Преслава и Джена :)

Гергана посвети песен на майка си Empty
ПисанеЗаглавие: Гергана посвети песен на майка си   Гергана посвети песен на майка си I_icon_minitimeСря Мар 11, 2009 2:45 pm

По случай 8-ми март Гергана записа в студиото на музикална компания “Пайнер” песен, посветена на нейната майка. Тази година се навършват пет години, откакто певицата загуби своята майка в началото на музикалната си кариера. От дълго време красивата певица обмисля създаването на тази много лична и много специална песен. За текста Гергана се обърна към Лиляна Димова, която претвори в стих една голяма любов и голяма болка. Текстът става факт, след като певицата излива върху белия лист своите най-съкровени мисли за майка си. Гергана от дълго време не е имала нова балада, затова е страшно благодарна на Велислав Драганински за музиката. Певицата ще снима клип към новата си балада на 19 март като водещото начало ще бъде белия цвят. На 6-ти март звездата на телевизия “Планета” заминава за Белгия, където ще пее за българската общност. Гергана ще пее за втори път в Брюксел и се надява отново да стане щур купон, както при първото й гостуване.


Част от текста на новата песен на Гергана "Благодаря ти"

"Научи ме в живота да се боря
и никога за милост да не моля.
Научи ме сърцето си да пазя
от злоба и омраза.
Научи ме в мечтите си да вярвам
научи ме и как да побеждавам.
За болката не ме подготви само
да те изгубя, мамо."
Върнете се в началото Go down
 
Гергана посвети песен на майка си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Гергана посвети песен на майка си
» Гергана записва песен в памет на майка си
» Гергана подготвя нова песен
» Галена стана майка
» Гергана - Без Теб

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Musicbg.tk :: Новини-
Идете на: