Musicbg.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicbg.tk

Музикален форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Преслава порица "Пайнер" заради Галена

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
aKsI

aKsI


Брой мнения : 1268
Точки: : 1351
Регистриран на : 20.02.2009
Age : 31
Местожителство : Moн7aN@
Любим изпълнител : Харесвам Андреа, Емануела, Галена, Преслава и Джена :)

Преслава порица "Пайнер" заради Галена Empty
ПисанеЗаглавие: Преслава порица "Пайнер" заради Галена   Преслава порица "Пайнер" заради Галена I_icon_minitimeНед Мар 08, 2009 5:46 pm

Певица на 2008 на телевизия „Планета“ за трета поредна година стана Преслава. Този път обаче тя скандализира всички като раздели наградата си с Галена. Добричлийката заяви пред препълнената зала №1 на НДК, че според нея е обида, че колежката й изобщо не е номинирана в категорията за певица на годината. Този жест разчуства толкова силно Галена, че тя се просълзи на сцената. Бъдещата майка благодари на Преслава и каза, че тя освен страхотен изпълнител е и невероятен приятел.
Водещи на бляскавата церемония бяха Наско от телевизия „Сити“ и фолк дивата Галена. Сред наградените бяха Цветелина Янева (за дебют), Райна (за най-романтичен изпълнител и оригинално сценично присъствие), Камелия (за видеоклип), Анелия (специална награда), Миро (за певец), Преслава (за албум), Елена Паришева (за песен) и т.н.

Преслава порица "Пайнер" заради Галена 00008200 Преслава порица "Пайнер" заради Галена A_f1acd
Върнете се в началото Go down
elinceto015

elinceto015


Брой мнения : 1083
Точки: : 1012
Регистриран на : 28.02.2009
Age : 29
Местожителство : варна

Преслава порица "Пайнер" заради Галена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преслава порица "Пайнер" заради Галена   Преслава порица "Пайнер" заради Галена I_icon_minitimeНед Мар 08, 2009 6:13 pm

Радвам се,че Преслава си раздели наградата с Галена и въпреки,че Преслава не ми е една от най-любимите изпълнителки се радвам,че са останали още такива хора като нея flower
Върнете се в началото Go down
aKsI

aKsI


Брой мнения : 1268
Точки: : 1351
Регистриран на : 20.02.2009
Age : 31
Местожителство : Moн7aN@
Любим изпълнител : Харесвам Андреа, Емануела, Галена, Преслава и Джена :)

Преслава порица "Пайнер" заради Галена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преслава порица "Пайнер" заради Галена   Преслава порица "Пайнер" заради Галена I_icon_minitimeНед Мар 08, 2009 9:13 pm

elinceto015 написа:
Радвам се,че Преслава си раздели наградата с Галена и въпреки,че Преслава не ми е една от най-любимите изпълнителки се радвам,че са останали още такива хора като нея flower

И аз се радвам, че направи този жест Smile Също смятам, че Галена трябваше поне да беше номинирана Smile Е, все пак Преси направи хубав жест Smile Браво Smile flower
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преслава порица "Пайнер" заради Галена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преслава порица "Пайнер" заради Галена   Преслава порица "Пайнер" заради Галена I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преслава порица "Пайнер" заради Галена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Нещастница" - новото горещо предложение от Галена
» Няма да съм в Пайнер, ще съм в Пайнер
» Траяна зе завърна в "Пайнер"
» ОЩЕ 17 НАГРАДИ СЕ ДОБАВИХА В КОЛЕКЦИЯТА НА ПАЙНЕР
» Фолк певицата Биляна "открадна" озвучителя на Галена

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Musicbg.tk :: Новини-
Идете на: