Musicbg.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicbg.tk

Музикален форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вероника пуска нова песен

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
aKsI

aKsI


Брой мнения : 1268
Точки: : 1351
Регистриран на : 20.02.2009
Age : 31
Местожителство : Moн7aN@
Любим изпълнител : Харесвам Андреа, Емануела, Галена, Преслава и Джена :)

Вероника пуска нова песен Empty
ПисанеЗаглавие: Вероника пуска нова песен   Вероника пуска нова песен I_icon_minitimeНед Мар 08, 2009 4:59 pm

Новата песен, която ще ни предложи Вероника се казва "Лош навик" и ще е в ефир към 20 март.

Даниел Ганев е композитор и аранжор на парчето, текстът е на самата певица.

Коя телевизия първа ще излъчи видеото към новата песен на Вероника и дали само един канал ще има ексклузивното право да върти клипа на "Лош навик", все още не може да се каже.

Фолкпевицата, която по душа е твърда рокаджийка, преговаря поне с няколко медии, а тези дни ще е напълно готов и клипа. Режисьорът, на когото е поверила първото си парче след раздялата с Пайнер е Тенчо Янчев и е изключително доволна от съвместната им работа.

„За мен по-важно беше да завърша песента, да я запиша, да свършат снимките, защото това е по-бавен процес”, каза в ефира на Сигнал плюс певицата и допълни: "Аз самата звуча по по-различен начин, не казвам по-добрър или по-лош, но по-различно".

Повече подробности за проекта Вероника не иска да споменава, за да може видеото да се посрещне с по-голям интерес и внимание от феновете. Подчерта само, че и този път залага на различността.
Върнете се в началото Go down
elinceto015

elinceto015


Брой мнения : 1083
Точки: : 1012
Регистриран на : 28.02.2009
Age : 29
Местожителство : варна

Вероника пуска нова песен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вероника пуска нова песен   Вероника пуска нова песен I_icon_minitimeНед Мар 08, 2009 6:17 pm

Много се радвам,че Вероника най-сетне ще има нова песен и дано от "Пайнер" да разберат колко добра певица са загубили I love you
Върнете се в началото Go down
aKsI

aKsI


Брой мнения : 1268
Точки: : 1351
Регистриран на : 20.02.2009
Age : 31
Местожителство : Moн7aN@
Любим изпълнител : Харесвам Андреа, Емануела, Галена, Преслава и Джена :)

Вероника пуска нова песен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вероника пуска нова песен   Вероника пуска нова песен I_icon_minitimeНед Мар 08, 2009 9:14 pm

Аз само, че не съм разбрала - тя ли е напуснала или просто договорът е прекратен Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
elinceto015

elinceto015


Брой мнения : 1083
Точки: : 1012
Регистриран на : 28.02.2009
Age : 29
Местожителство : варна

Вероника пуска нова песен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вероника пуска нова песен   Вероника пуска нова песен I_icon_minitimeПон Мар 09, 2009 5:24 pm

ами прекратили са договора по взаимно съгласие Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вероника пуска нова песен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вероника пуска нова песен   Вероника пуска нова песен I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вероника пуска нова песен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ана-Мария с нова песен
» Анелия с нова песен
» Гергана подготвя нова песен
» Емилия с нова песен - Харесва ми
» Галена записа нова песен! Заминава за Дубай!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Musicbg.tk :: Новини-
Идете на: