Musicbg.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicbg.tk

Музикален форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Андреа, Кости и Браун - разтресоха Русе

Go down 
АвторСъобщение
Sisity




Брой мнения : 1352
Точки: : 1660
Регистриран на : 01.03.2009
Age : 31
Местожителство : Стара Загора

Андреа, Кости и Браун - разтресоха Русе Empty
ПисанеЗаглавие: Андреа, Кости и Браун - разтресоха Русе   Андреа, Кости и Браун - разтресоха Русе I_icon_minitimeСря Юли 22, 2009 1:01 am

Русенци буквално изригнали от шоуто на Андреа, в което тази вечер участва и човекът, на когото тя дължи много за успеха си като певица. На сцената на площада в Русе заедно с русокосата красавица се изявиха още Кости и Ленъкс Бупи Браун.

"Хората максимално се на кефиха" - категорична бе Андреа пред Signal.bg.

Минути преди да прозвучи общата финална песен на турнето, в ефира на столичното радио Сигнал плюс се включиха Андреа и Кости с впечатления от публиката тази вечер:

Андреа: "Още съм развълнувана, може би, защото тази вечер на сцената с мен бяха Кости и Ленъкс, просто хората пощуряха много, беше невероятно! Кости е до мен и сега ще ви каже здрасти: Здравей, България, радвам се, че се срещаме отново. Горд съм с шоуто! Андреа направи най-доброто шоу! Българите трябва да се гордеете с нея." - завърши Кости.

Андреа ни увери, че Кости ще присъства и в Стара Загора. Певицата не спести суперлативи към сценичните си партньори като каза: "Те знаят как да накарат публиката още повече да откачи. Беше невероятно изживяване да бъда с тях на сцената!"

Най-впечатлена певицата остава от изпълнението на Преслава, което по думи на Андреа я кара да настръхне.
Върнете се в началото Go down
 
Андреа, Кости и Браун - разтресоха Русе
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Включване на Андреа от Русе
» Андреа и Кости - Употребена / видео
» Емилия изненадва в Русе
» Андреа и Кости щурмуват МТВ с албум на английски
» Андреа включи в шоуто си Кости и Буппи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Musicbg.tk :: Новини-
Идете на: