Musicbg.tk

Музикален форум

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Преслава: От радост се насълзих

Go down 
АвторСъобщение
Sisity

Брой мнения : 1352
Точки: : 1660
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Преслава: От радост се насълзих   Пон Юли 20, 2009 1:09 am

Току-що завърши концертът във Велико Търново. В ефира на радио Сигнал плюс и за сайта Signal.bg първите отзиви за шоуто дадоха няколко изпълнители.

Илиян сподели, че е било уникално, страхотен купон и публика, която се забавлявала истински. Галена, която е посетила колегите си е споделила, че също много ú се е иска да е сред участниците на турнето, но това ще стане догодина.

Веднага след Илиян по телефона разговаряхме и с Преслава. Личеше си, че е зажадняла за публиката на турнето. Ето какво сподели тя:

"Пропуснах два концерта поради здравословни причини. Радвам се, че най-накрая съм на концерта. Много се радвах на сцената, много се вълнувах, танцувах, пеех, забавлявах се. Общо взето това е едно забавление и за тях /публиката/ и за нас. Това отсъствие, което беше на тези два концерта ме надъха още повече. Така се поразсеях тази вечер, че си обърках текста на най-хитовата песен "Новата ти", но това явно се дължи на хубавата емоция, на срещата с публиката. Наистина беше многобройна, огромна публиката, или пък на това, че имаше много секси мъже на хоризонта в Търново."

Константин направил изненада по време на дуетното изпълнение на Преслава и Борис Дали като изиграл импровизиран етюд на тема "Не я закачай" .

"В началото публиката толкова силно извика, че се разстроих, може би от радост малко се насълзих, то при мен това е редовният ми номер, но не излязох разревана на сцената. На сцената се представих добре.

Осъзнавам, че това е едно забавление. Тази година имахме възможност да направим безплатно забавление за всички наши фенове, благодарение на спонсорите и фирма "Пайнер". В тази криза трябва да има поне музика да се забавляваме.

Бях разстроена докато боледувах. Не бях си припомняла микса, затова малко обърках на "Новата ти". Емоцията е това, което остава до края. Албумът предстои да бъде пуснат, песните са записани. До месец трябва да е на пазара. Ще се казва "Пази се от приятелки", по три пъти на ден си я слушам, направо съм влюбена в тази песен. /Преслава запя част от припева на тази песен на живо в ефир/

Успяхме да чуем също и Константин, който и тази вечер бе в приповдигнато настоение. Той непропусна да похвали колегата си Илиян, на когото публиката много се е радвала. "Илиян бе супер" - каза Коцето и допълни "невероятни концерти са".

За финал Борис Дали също поздрави слушателите на радио Сигнал плюс и ни увери, че купона е на 6, също така изрази удоволствие, че е част от турнето.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Преслава: От радост се насълзих
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1